Nauja

"Oasis" OH-5 Plius Klasikinė Gitara Drėkintuvas su 50% daugiau drėkinimo už Gitarų Džiovintuvas Aplinka

r1016

€19.75

Nauja prekė

APŽVALGA

Nors pradinės Blue Oasis suteikia pakankamai drėgmės daugelyje aplinkų, tai nėra veiksminga visur. Drėgmės poreikius dykumos, kalnų narių ar šaltoji šiaurės viršyti drėkinimo pajėgumų prietaiso. Dėl šios priežasties, "Oasis" sukūrė "Oasis" Plus+ drėkintuvas. "Plus+ yra tokio pat dydžio ir formos kaip originalius blue Oasis, bet yra pagaminti iš skirtingų medžiagų, kurios suteikia 50% daugiau drėgmės produkcija.

Todėl, kad "Oasis" Plus+ Drėkintuvas yra tokio paties dydžio kaip originalas Blue Oasis, ir jis turi 50% daugiau drėgmės produkcija, reikės papildyti Oazė Plus+ dažniau nei originalas Blue Oasis.

Jei vienas naudoja drėgmėmačiu, "Oasis" rekomenduoja, kad "Oasis" Plus+ būti naudojamas, kai kambaryje drėgmė yra mažesnė nei 25%. Originalus Blue Oasis turi būti naudojamas, kai aplink kambaryje drėgmė yra tarp 25-40%. Virš 40%, jums nereikia naudoti priemonė drėkintuvas.

Svarbu taip pat stebėti oro drėgmė viduje jūsų priemonę atveju. Byla dydis, dizainas, medžiaga ir kiti veiksniai turės įtakos drėgmės pralaidumas kiekvienu atveju. Nors bendrosios taisyklės yra naudinga, gera drėgmėmačiu viduje priemonė atveju suteiks jums geriausią informaciją apie tinkamas drėkinimas reikalavimus.

Efektyvus drėkinimo ekstremaliomis klimato sąlygomis.

Žymos: gitara drėkintuvas, Klasikinė Gitara, drėkintuvas gitara, Pigūs gitara drėkintuvas, Aukštos Kokybės klasikinės gitaros, Kinija drėkintuvas gitara Tiekėjų

Tipas Drėkintuvas
Modelio Numeris OH-5

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai